آرون قاضی در سانفرانسیسکو دستگیر شد و انتظار می رفت با جاینتز ملاقات کند


پرطرفدارترین بازیکن آزاد MLB، آرون قاضی، در سانفرانسیسکو به زمین نشست.

قاضی پس از ورود، یک ویدیو را ضبط کرد، جایی که او اظهارات جالبی درباره کارهایی که در شهر انجام می دهد ارائه کرد.

او با چشمکی رو به دوربین گفت: “بازدید از خانواده و دوستان، همین است. همین است.”

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

برانکس، نیویورک: آنتونی ریزو، بازیکن پایه اول نیویورک یانکیز و آرون جاج، بازیکن میانی نیویورک یانکیز، در مسابقه سوم در بازی 4 ALCS در استادیوم یانکی در برانکس، نیویورک در 23 اکتبر 2022 به میدان رفتند.

برانکس، نیویورک: آنتونی ریزو، بازیکن پایه اول نیویورک یانکیز و آرون جاج، بازیکن میانی نیویورک یانکیز، در مسابقه سوم در بازی ۴ ALCS در استادیوم یانکی در برانکس، نیویورک در ۲۳ اکتبر ۲۰۲۲ به میدان رفتند.
(عکس از Thomas A. Ferrara/Newsday RM از طریق Getty Images)

قاضی اهل لیندن کالیفرنیا است، که حدود ۹۰ دقیقه با سانفرانسیسکو فاصله دارد، جایی که جاینتز، یک تیم متصل به AL MVP 2022 در آژانس آزاد، بازی می کند. قاضی همچنین در روزهایی که تیم‌های بیسبال را وحشت زده می‌کرد، در حالی که برای دبیرستان لیندن و ایالت فرزنو بازی می‌کرد، یکی از طرفداران جاینتز بزرگ شد و در نهایت توسط نیویورک یانکیز در دور اول درفت MLB 2013 انتخاب شد.

پس «دوستان و خانواده» قاضی دقیقاً چه برنامه‌ای دارند؟

با لبخند گفت: “چیزی گرفتیم.”

پس از اینکه آنتونی ریزو یانکیز تصمیم گرفت در برونکس بماند، او برای بازگشت آرون قاضی لابی می کند.

غول‌ها در جستجوی بهترین لس‌آنجلس داجرز در NL West، به دنبال ایجاد سروصدا هستند و هیچ چیزی بهتر از یک محصول بومی مانند Judge وجود نخواهد داشت. و در حالی که بسیاری از خواستگاران دیگر از جمله یانکی ها وجود دارند، سان فران پولی برای خرج کردن دارد.

طبق گفته Spotrac، غول‌ها در حال حاضر با ۹۵.۹۵ میلیون دلار رتبه چهاردهم را در MLB دارند.

از سوی دیگر، تیم‌هایی مانند یانکیز و نیویورک متس در صدر گروه هستند و همچنان مایلند دفترچه‌های چک خود را برای خدمات قاضی باز کنند.

آرون جاج، بازیکن راست نیویورک یانکیز، در جریان ششمین دوره بازی بیسبال تیم مقابل بالتیمور اوریولز در روز شنبه، 1 اکتبر 2022، در نیویورک، به سمت چاه می دود.

آرون جاج، بازیکن راست نیویورک یانکیز، در جریان ششمین دوره بازی بیسبال تیم مقابل بالتیمور اوریولز در روز شنبه، ۱ اکتبر ۲۰۲۲، در نیویورک، به سمت چاه می دود.
(AP Photo/Adam Hunger)

آنتونی ریزو که اخیراً با یانکی ها قراردادی دو ساله امضا کرده است، برای دوست باشگاهی خود در Judge لابی کرد تا به برانکس بازگردد.

ریزو چهارشنبه گفت: “امیدوارم قاضی فقط به خاطر بازی بماند.”

ریزو حتی گفته است که قاضی در صورت امضای مجدد قرارداد، شایسته این است که کاپیتان بعدی یانکیز باشد.

راب مانفرد «کاملاً مطمئن» یانکی ها، متس در قرعه کشی قاضی آرون تبانی نکرد

اما پیشنهادات پس از کمپین MVP او بسیار زیاد خواهد بود و ممکن است به این بستگی داشته باشد که چه کسی از بقیه میدان پیشی می گیرد. آیا غول ها گام برمی دارند؟ آیا یانکی ها، متس یا شاید حتی داجرها عضلات مالی خود را خم خواهند کرد؟

قاضی و تیمش متوجه خواهند شد که هر تیم تا چه حد مایل است لیست حقوق و دستمزد خود را در هفته های آینده افزایش دهد.

این بازیکن ۷ فوتی ۶ فوتی به عنوان MVP AL در پنجشنبه گذشته انتخاب شد و پس از فصلی که در آن با ۶۲ رای، رکورد لیگ آمریکا را برای بیشترین بازی خانگی در یک فصل با ۶۲ رای به نام خود ثبت کرد، به جز دو رای اول، همه رای‌ها را به دست آورد.

آرون قاضی شماره 99 از نیویورک یانکیز در اولین مسابقه در بازی دو با ضربه دو سر در گلوب لایف فیلد در 4 اکتبر 2022 در آرلینگتون، تگزاس.

آرون قاضی شماره ۹۹ از نیویورک یانکیز در اولین مسابقه در بازی دو با ضربه دو سر در گلوب لایف فیلد در ۴ اکتبر ۲۰۲۲ در آرلینگتون، تگزاس.
(بیلی اور/تگزاس رنجرز/گتی ایماژ)

به غیر از مسابقات خانگی، او همچنین در RBI (131)، درصد روی پایه (۰.۴۲۵)، درصد slugging (0.686)، دویدن (۱۳۳)، OPS+ (211) و کل پایه (۳۹۱) رهبری رشته‌ها را بر عهده داشت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

۱۱۱ راه رفتن او در لیگ آمریکا صدرنشین بود و میانگین ضربات ۰.۳۱۱ او در AL رتبه دوم را کسب کرد و او را تا چند روز آخر فصل در گفتگوی Triple Crown قرار داد.