آرون راجرز از تجربه ayahuasca صحبت می کند که چگونه به او کمک کرد تا به بازی بازگردد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آرون راجرز در حال ورود به فصل ۲۰۲۲ به عنوان دو بار MVP NFL است و در مصاحبه اخیر پادکست، او یک تجربه بد را با یک روانگردان که به طرز فکر او کمک کرد، نسبت داد.

راجرز در “پادکست Aubrey Marcus” ظاهر شد و فاش کرد که در سفر به آمریکای جنوبی قبل از برنده شدن جایزه MVP در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، آیهوااسکا مصرف کرده است. .

ستاره Green Bay Packers گفت که معتقد است تجربه او با ayahuasca و برنده شدن MVP ها به هم مرتبط بوده است.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

آرون راجرز، مدافع شماره 12 گرین بی پکرز، در کمپ تمرینی گرین بی پکرز در فیلد ری نیچکه در 30 ژوئیه 2022 در آشواوبنون، ویسکانسین به میدان می‌رود.

آرون راجرز، مدافع شماره ۱۲ گرین بی پکرز، در کمپ تمرینی گرین بی پکرز در فیلد ری نیچکه در ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۲ در آشواوبنون، ویسکانسین به میدان می‌رود.
(لری رادلوف/آیکون اسپورت وایر از طریق گتی ایماژ)

راجرز گفت: “فکر نمی کنم این تصادفی باشد.” من واقعاً اینطور نیست. من واقعاً در این مرحله به تصادفات اعتقادی ندارم.

اگر به اندازه کافی بیدار باشیم که بتوانیم آنها را ببینیم و آنها را بپذیریم و به شهود خود گوش دهیم، همیشه در اطراف ما علائم و هماهنگی هایی وجود دارد که وقتی با ما صحبت می کند یا در سرمان می کوبد و می گوید: “هی آدمک، این کاری که شما قرار است انجام دهید.”

در سال ۲۰۲۰، راجرز برای دومین بار در دوران حرفه‌ای خود با ۴۸ پاس تاچ داون لیگ NFL را رهبری کرد، او در آن سال نیز ۴۲۹۹ یارد پاس داشت. فصل گذشته او ۳۷ پاس تاچ داون با ۴۱۱۵ یارد داشت. در طول این دو فصل، او تنها ۹ توپ را به ثمر رساند.

TUA TAGOVAILOA از دلفین ها با تام برادی لینک شده NFL صحبت می کند: “فکر می کنم تیم همه با من است”

آرون راجرز از گرین بی پکرز در زمین تمرین تیم فوتبال NFL چهارشنبه، 27 ژوئیه 2022، در گرین بی، ویسکانسین، با سرمربی مت لافلور صحبت می کند.

آرون راجرز از گرین بی پکرز در زمین تمرین تیم فوتبال NFL چهارشنبه، ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۲، در گرین بی، ویسکانسین، با سرمربی مت لافلور صحبت می کند.
(AP Photo/Morry Gash)

راجرز بیشتر در مورد سفر آیهوااسکای خود صحبت کرد، حتی زمانی که احساساتی شد. او گفت که باید این قدرت را پیدا کند که «واقعاً بدون قید و شرط خود را دوست داشته باشد».

او افزود که این تجربه به سلامت روان او کمک زیادی کرده است.

“از نظر من، یکی از اصول اصلی سلامت روان شما این است که خود دوستی داشته باشید. این کاری است که آیاهواسکا برای من انجام داد، این بود که به من کمک کرد تا ببینم چگونه بدون قید و شرط خودم را دوست داشته باشم. فقط در آن عشق بی قید و شرط به خود است، که پس از آن من هستم. می‌توانم واقعاً بتوانم بدون قید و شرط دیگران را دوست داشته باشم. و چه راهی بهتر از داشتن چنین تجربه‌ای برای سلامت روانم کار کنم؟» او گفت.

“به نظر من بزرگترین هدیه ای که می توانم به هم تیمی هایم بدهم این است که بتوانم ظاهر شوم و کسی باشم که می تواند عشق بی قید و شرط را برای آنها الگوبرداری کند. منظورم این است که واضح است که این مهم است که خوب بازی کنم و نشان دهم و رهبری کنم و همه چیزهای دیگر. چیزهای دیگری است، اما تا زمانی که متوجه نشوند که چقدر برای شما مهم است، اهمیتی به حرف شما نمی‌دهند.”

راجرز و پکرز مصمم هستند که به سوپر بول بازگردند. گرین بی در دو سال از سه سال گذشته در اوج بوده است، اما نتوانسته است از آن عبور کند.

آرون راجرز از گرین بی پکرز در زمین تمرین تیم فوتبال NFL شنبه، 30 ژوئیه 2022، در گرین بی، ویسکانسین، تمرینی را انجام می دهد.

آرون راجرز از گرین بی پکرز در زمین تمرین تیم فوتبال NFL شنبه، ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۲، در گرین بی، ویسکانسین، تمرینی را انجام می دهد.
(AP Photo/Morry Gash)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گرین بی آخرین بار در فصل ۲۰۱۰ قهرمان سوپر بول شد.