آرون راجرز از اشتباهات پکرز در کمپ تمرینی ابراز تاسف کرد: “بازی های ساده ای که در حال خراب کردن هستیم”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کمپ تمرینی و پیش فصل NFL بهترین راه‌ها برای تنظیم دقیق حملات هستند، اما برای یک MVP چهار بار مانند آرون راجرز، صبر قطعاً می‌تواند کم شود.

گرین بی پکرز و نیواورلئان سنتز در جلسات تمرینی مشترک با یکدیگر رقابت کرده اند. در حالی که دفاع محکم به نظر می رسید، راجرز از اشتباهات حمله ابراز تاسف کرد.

ستاره پکرز روز سه‌شنبه گفت: «خطاهای ذهنی زیاد، پنالتی‌های پیش از بازی بسیار زیاد». به نوعی موضوع اردو بود.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

آرون راجرز از گرین بی پکرز قبل از یک جلسه تمرین مشترک فوتبال NFL با نیواورلئان سنتز سه شنبه، 16 اوت 2022، در گرین بی، ویسکانسین تمرین می کند.

آرون راجرز از گرین بی پکرز قبل از یک جلسه تمرین مشترک فوتبال NFL با نیواورلئان سنتز سه شنبه، ۱۶ اوت ۲۰۲۲، در گرین بی، ویسکانسین تمرین می کند.
(AP Photo/Morry Gash)

پکرز داوانته آدامز را با رایدر لاس وگاس معاوضه کرد و مارکز والدز-اسکنتلینگ را به چیف کانزاس سیتی از دست داد، ناتانیل هکت، هماهنگ کننده تهاجمی، سرمربیگری دنور برانکو را نیز در نظر گرفت.

گرین بی سامی واتکینز را اضافه کرد و کریستین واتسون، رومئو دابز و ساموری توره را در درفت انتخاب کرد. آلن لازارد، رندال کاب و آماری راجرز همگی بازگشته اند.

با این حال، در حالی که پکرز آماده می شود، راجرز آشکارا بیان کرد که اشتباهات باید متوقف شوند.

میهن پرستان، پلنگ ها در تمرین مشترک با چند بازیکن بیرون رانده شده به دلیل مبارزه گرم می شوند

“متاسفانه این برخی از افراد مشابه هستند. تکرار اشتباهات یک مشکل هستند، بنابراین ما فقط باید آن چیزها را کمی تمیز کنیم. بچه های جوان، به خصوص گیرنده های جوان، باید بسیار سازگارتر باشیم. سقوط‌های زیاد، تصمیم‌های اشتباه در مسیر، اجرای مسیر اشتباه. ما باید در آن منطقه بهتر شویم. اما من احساس می‌کردم که خط در اکثر موارد بسیار خوب بود، که دیدن آن خوب بود.” راجرز اضافه کرد.

آرون راجرز از گرین بی پکرز قبل از جلسه تمرین مشترک فوتبال NFL با نیواورلئان سنتز سه شنبه، 16 اوت 2022، در گرین بی، ویسکانسین، اشاره می کند.

آرون راجرز از گرین بی پکرز قبل از جلسه تمرین مشترک فوتبال NFL با نیواورلئان سنتز سه شنبه، ۱۶ اوت ۲۰۲۲، در گرین بی، ویسکانسین، اشاره می کند.
(AP Photo/Morry Gash)

“منظورم این است که قطعاً چند نفر هستند که شما در مورد آنها احساس خوبی دارید. بدیهی است که من می توانم با کبی (رندال کاب) در خواب بازی کنم. و وقتی او سالم است، او بهترین دریافت کننده در لیگ است. احساس می کنم، به خصوص بعد از امروز، با سامی بهتر است. و بعد از آن فرصت های زیادی وجود دارد.”

دفاع قدیس‌ها چیزی نیست که بتوان در آن عطسه کرد و احتمالاً تیم عالی برای تمرین در برابر آن برای آماده شدن برای فصل است.

سرمربی نیواورلئان سنتز، دنیس آلن، تمرینی را قبل از یک جلسه تمرین مشترک فوتبال NFL با گرین بی پکرز در سه شنبه، 16 اوت 2022، در گرین بی، ویسکانسین تماشا می کند.

سرمربی نیواورلئان سنتز، دنیس آلن، تمرینی را قبل از یک جلسه تمرین مشترک فوتبال NFL با گرین بی پکرز در سه شنبه، ۱۶ اوت ۲۰۲۲، در گرین بی، ویسکانسین تماشا می کند.
(AP Photo/Morry Gash)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دفاع نیواورلئان در امتیازات مجاز چهارم و از نظر یارد در رتبه هفتم قرار گرفت. قدیس ها در بازی افتتاحیه فصل گذشته با نتیجه ۳۸-۳ پکرز را شکست دادند. آنها دو بار راجرز را انتخاب کردند و یک بار او را اخراج کردند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.