آرمسترانگ، مظنون به قتل تگزاس، پاسپورت خواهرش را در کاستاریکا، “رسید” برای جراحی پلاستیک داشت: گزارش


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کیتلین آرمسترانگ، زن تگزاسی که در مثلث عشقی متهم به قتل یکی از دوچرخه سواران سنگریزه برتر این کشور بود، گذرنامه خواهرش را در اختیار داشت که ماموران مجری قانون روز چهارشنبه او را در ساحل ایده آل کاستاریکا دستگیر کردند.

آرمسترانگ ۳۴ ساله متهم به تیراندازی آنا موریا “مو” ویلسون، دوچرخه سوار حرفه ای ۲۵ ساله ای است که سابقه ای عاشقانه با دوست پسر آرمسترانگ، کالین استریکلند داشت. مانند ویلسون، استریکلند ۳۵ ساله نیز یک حرفه ای دوچرخه سواری است. او چندین درخواست برای اظهار نظر را رد کرده است.

لحظاتی پس از اینکه استریکلند ویلسون را پس از یک شب بیرون رفتن در ۱۱ می در آپارتمان دوستش در آستین پیاده کرد، طبق حکم بازداشت، خودروی شاسی بلند آرمسترانگ در ویدئوی نظارتی همسایه ظاهر شد. مقامات بعداً گفتند که ویلسون را با چندین گلوله و گلوله های خرج شده در داخل پیدا کردند که از یک تفنگ شلیک شده بود که پلیس بعداً در خانه مشترک آرمسترانگ با استریکلند پیدا کرد.

قاتل ادعایی ۴۳ روز را در لم گذراند تا اینکه مقامات او را در خوابگاهی در اقیانوس آرام دنبال کردند.

مارشال ها اعلام کردند که کیتلین آرمسترانگ مانتو: مظنون به قتل مثلثی عشق در تگزاس در ساحل کاستاریکا دستگیر شد

به گفته مقامات، کیتلین آرمسترانگ در 43 روزی که روی لام سپری کرد، ظاهر خود را تغییر داد.

به گفته مقامات، کیتلین آرمسترانگ در ۴۳ روزی که روی لام سپری کرد، ظاهر خود را تغییر داد.
(مارشال های ایالات متحده/دفتر کلانتر شهرستان هریس)

سوابق زندان در شهرستان هریس نشان می دهد که آرمسترانگ روز یکشنبه وارد شد، به اتهام قتل در مرگ ویلسون و سرقت خدمات به اتهام تمام شدن برگه او در یک کلینیک بوتاکس سال ها پیش.

وثیقه او بیش از ۳.۵ میلیون دلار تعیین شد و او همچنین برای فرار از پیگرد قانونی با اتهام فرار غیرقانونی فدرال روبرو است.

مقامات هفته گذشته راهزن ادعایی بوتاکس را که همچنین یک معلم یوگا بود، در یک خوابگاه ساحلی در سانتا ترزا، پناهگاهی منزوی برای موج سواران، یوگی ها و کوله گردها دستگیر کردند.

بر اساس تصاویر به دست آمده توسط Inside Edition که یک گروه خبری را به دنبال مجسمه مجسمه سازی به کاستاریکا فرستاد، او با دو پاسپورت خود و خواهرش به آنجا رسید. گزارش شده است که اسناد پس از دستگیری او در یک قفسه گذاشته شده است.

کیتلین آرمسترانگ مظنون به قتل تگزاس در طول سالها: فراری مثلثی عشقی که در عکسهای چند دهه قدیمی دیده می شود

براندون فیلا، معاون مارشال ایالات متحده، جمعه گذشته به فاکس نیوز دیجیتال گفت که آرمسترانگ ظاهراً با تقلب از گذرنامه معتبر شخص دیگری برای پرواز از فرودگاه بین‌المللی لیبرتی نیوآرک به سن خوزه، کاستاریکا، در ۱۸ می استفاده کرده است.

سمت چپ: قربانی موریا "مو" ویلسون بعد از مسابقه  سمت راست: عکسی از مظنون کیتلین آرمسترانگ که توسط مارشال های ایالات متحده منتشر شد.

سمت چپ: قربانی موریا “مو” ویلسون پس از یک مسابقه. سمت راست: عکسی از مظنون کیتلین آرمسترانگ که توسط مارشال های ایالات متحده منتشر شد.
(خانواده ویلسون / مارشال های ایالات متحده)

تصاویر در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که خواهران شباهت زیادی داشتند و به نظر می رسید که با هم صمیمی باشند.

به گفته مردی در آنجا که ماه گذشته به فاکس نیوز دیجیتال گفت که او قبل از رسیدن نیروهای مجری قانون به دنبال او آمده و رفته بود، آرمسترانگ قبل از اینکه خبر قتل ویلسون به تیتر خبرهای ملی تبدیل شود، از خواهرش در یک کمپینگ در شمال نیویورک دیدن کرد.

خواهر او، کریستین آرمسترانگ، به پیام‌هایی که به دنبال اظهارنظر بودند، پاسخ نداد – و او به جرمی متهم نشده است.

خواهران نشان داده شده در سال 2015.

خواهران نشان داده شده در سال ۲۰۱۵.
(کریستی آرمسترانگ/فیسبوک)

Inside Edition همچنین یک رسید ادعایی برای جراحی زیبایی پیدا کرد که مانند صورت‌حساب فروش نوشته شده بود و خطاب به کسانی که «ممکن است مربوط باشد» و ادعا می‌کرد که او «۶۳۵۰ دلار نقد» پرداخت کرده است.

کلینیک سرپایی و جراحی زیبایی که در این سند ذکر شده است به فاکس نیوز دیجیتال دوشنبه گفت: “ما این اطلاعات را نداریم.”

سمت چپ: تصویری که نشان می دهد کیتلین آرمسترانگ قبلاً چه شکلی بود، به طور گسترده بر روی پوسترهای تحت تعقیب مارشال های ایالات متحده پخش شد.  راست: آخرین عکس رزرو او در شهرستان هریس، تگزاس، که یکشنبه گرفته شده است.

سمت چپ: تصویری که نشان می دهد کیتلین آرمسترانگ قبلاً چه شکلی بود، به طور گسترده بر روی پوسترهای تحت تعقیب مارشال های ایالات متحده پخش شد. راست: آخرین عکس رزرو او در شهرستان هریس، تگزاس، که یکشنبه گرفته شده است.
(مارشال های ایالات متحده/دفتر کلانتر شهرستان هریس)

مارشال ها هفته گذشته گفتند که آرمسترانگ را با بانداژی بر روی صورتش دستگیر کردند و او ادعا کرده بود که در یک تصادف موج سواری خود را مجروح کرده است.

کالین استریکلند در خارج از خانه اش در آستین، تگزاس، در 17 ژوئن 2022 دیده شد.

کالین استریکلند در خارج از خانه اش در آستین، تگزاس، در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ دیده شد.
(عظیم)

با این حال، به نظر می رسد آخرین عکس رزرو او در شهرستان هریس، تگزاس، او را با بینی باریک نشان می دهد. به گفته مقامات، او همچنین موهای خود را رنگ کرده و تا سرشانه کوتاه کرده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وکیل آرمسترانگ بلافاصله به درخواست اظهار نظر در روز دوشنبه، تعطیلات چهارم ژوئیه پاسخ نداد.

استفانی پاگونس و آدری کانکلین از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.