آدامز، شهردار نیویورک، پلیس سیاست‌های اصلاح وثیقه را در میان دستگیری مجرمان مکرر محکوم کرد: “تعریف جنون”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اریک آدامز، شهردار نیویورک و روسای ادارات پلیس، قوانین اصلاح وثیقه این ایالت را در بحبوحه افزایش دستگیری ها و مجموعه ای از حملات بلندپایه به مجریان قانون و مردم، “دیوانه” و “خطرناک” توصیف کردند.

کیچانت سیول، کمیسر اداره پلیس نیویورک، روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقر پلیس نیویورک به آدامز و دیگر مقامات پلیس نیویورک پیوست، جایی که او در مورد “چالش هایی که ما هر روز در شهر نیویورک با آن روبرو هستیم” صحبت کرد.

آنها می گویند تعریف دیوانگی این است که یک کار را مکرر انجام دهید، اما انتظار نتایج متفاوت را داشته باشید

– اریک آدامز شهردار نیویورک

این در مورد تکرار کنندگانی است که باعث رنج بیهوده نیویورکی ها می شوند. هر روز، زمانی که نیویورکی‌های سخت‌کوش روز یا شب خود را از کار یا مدرسه شروع می‌کنند، یا صرفاً برای لذت بردن از چیزی که این شهر ارائه می‌کند، مجرمان تکراری در حال برنامه‌ریزی یا استفاده از فرصت برای ارتکاب سرقت، دزدی، دزدی یا سایر جنایت‌های بعدی خود هستند.” سیول گفت: «به‌طور فزاینده‌ای به تلاش‌های آن‌ها کمک می‌شود که پس از دستگیری پلیس نیویورک، سیستم قضایی جنایی نتوانسته است آنها را به‌طور مناسب در قبال اعمالشان پاسخگو کند. این مجرمان علیرغم ارتکاب جنایت پس از جنایت، با عواقب بسیار اندکی مواجه هستند.

پلیس ارشد شهر اضافه کرد که تعداد قربانیان جنایات “همچنان در حال افزایش است.”

NYC TIMES SQUARE BOX CUTTER SLASHING مظنون به جنایت نفرت علیه زن آسیایی; ۳۰ بازداشت قبلی داشته است

او ادامه داد: “افسران پلیس نیویورک شما با این قربانیان صحبت می کنند. ما از آنها حمایت می کنیم و با افتخار با هر منبعی که داریم برای آنها کار می کنیم.” “اما برای بسیاری از این قربانیان، عدالت گریزان است. عدالت و انصاف دست به دست هم می دهند. خدمات عمومی باید به نمایندگی از همه افرادی که به آنها خدمت می کنیم، با هم کار کنند.”

سیول خاطرنشان کرد که نیویورک تنها ایالتی است که قانونی دارد که قضات را از در نظر گرفتن تهدید بالقوه یک مجرم برای امنیت عمومی در هنگام تصمیم گیری در مورد حضانت باز می دارد.

او گفت: «این در خدمت قربانی بی گناه بعدی نیست. “این به افسران ما خدمت نمی کند و کیفیت زندگی را تامین نمی کند. ما می توانیم و باید بهتر عمل کنیم.”

شهردار آدامز تأکید کرد که این «نبردی علیه کسانی نیست که نیاز به اصلاح نظام عدالت کیفری را می‌دانند»، بلکه «نبردی علیه کسانی است که از این اصلاحات سوء استفاده می‌کنند».

آدامز گفت: “چهار جزء فرآیند عدالت کیفری وجود دارد: پلیس، قضات، دادستان ها، قانونگذاران” و آنها باید “همگام عمل کنند.”

ماموران پلیس نیویورک پس از تلاش برای دستگیری مرد با بطری ها و مشت ها مورد حمله قرار گرفتند: گزارش

او گفت که دستگیری های پلیس نیویورک تا ۱ اوت بیش از ۲۴ درصد افزایش یافته است، با ۱۰۹,۰۰۰ دستگیری در سال جاری در مقایسه با ۸۷,۷۹۴ دستگیری در مدت مشابه در سال ۲۰۲۱. دستگیری ها برای هفت جنایت بزرگ حدود ۲۹ درصد افزایش یافته است.

او گفت که دستگیری های سلاح به بالاترین حد خود در ۲۷ سال گذشته رسیده است، در حالی که تعداد قتل ها و تیراندازی ها در سال کاهش یافته است.

شهردار افزود: “آنچه که کار نمی کند، سه قطعه دیگر است.”

آدامز به خبرنگاران گفت: «آنها می گویند که تعریف دیوانگی این است که یک کار را مکرر انجام دهیم، اما انتظار نتایج متفاوت را داشته باشیم. وی گفت: “سیستم عدالت کیفری ما دیوانه است. خطرناک است، مضر است و بافت شهر ما را ویران می کند. بارها و بارها، افسران پلیس ما دستگیر می شوند و سپس فردی که به اتهام تجاوز، حمله جنایتکارانه، سرقت و سرقت دستگیر می شود. داشتن اسلحه در عرض چند روز – اگر نگوییم چند ساعت – پس از دستگیری دوباره به خیابان باز می گردد.

پلیس نیویورک، کارگر مکدونالدز در جریان اختلاف با زن و پسرش بر سر سفارش غذا به گردن گلوله خورد.

افسران NYPD صحنه چاقو زدن در خیابان Decatur در برانکس را بررسی می کنند.

افسران NYPD صحنه چاقو زدن در خیابان Decatur در برانکس را بررسی می کنند.
(پیتر گربر)

وی با اذعان به اینکه ممکن است اصلاحات مورد نیاز دیگری نیز وجود داشته باشد، گفت: این تعرض به آن ها نیست، اما افزود: این مربوط به عده کمی است که با سوء استفاده از قوانین موجود شهر ما را به خطر می اندازند.

مایکل لی پتری، رئیس راهبردهای کنترل جرم پلیس نیویورک گفت که بازرسان ۷۱۶ نفر را شناسایی کرده‌اند که در پشت حدود ۳۰ درصد از حدود ۲۴۰۰ تیراندازی از سال ۲۰۲۱ تاکنون قرار دارند.

او گفت: “ما می دانیم آنها چه کسانی هستند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او گفت که پنجاه و چهار درصد از این ۷۱۶ نفر – ۳۸۵ نفر – یک جنایت آشکار دارند.

این ۰.۰۰۸ درصد از جمعیت شهر نیویورک مسئول ۳۰ درصد تیراندازی ها در شهر نیویورک طی یک سال و نیم گذشته است.