آتش سوزی کره جنوبی: حداقل ۷ کشته و ده ها زخمی در آتش سوزی مشکوک به آتش سوزی


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مقامات آتش نشانی و پلیس محلی گفتند، آتش سوزی ناشی از آتش سوزی مشکوک روز پنجشنبه در یک ساختمان اداری در شهر دایگو کره جنوبی گسترش یافت و حداقل هفت نفر را کشت و ده ها نفر دیگر را زخمی کرد.

ده ها آتش نشان و خودرو مستقر شدند و به سرعت آتش را خاموش کردند که حدود ساعت ۱۰:۵۵ صبح در طبقه دوم یک ساختمان اداری هفت طبقه نزدیک دادگستری شهر شروع شد.

کشته شدن هفت نفر تایید شد، از جمله یک مرد ناشناس که پلیس مظنون به آتش‌سوزی در دفتر وکیل بود. پارک سوک جین، رئیس اداره آتش نشانی منطقه سوسونگ در دایگو، گفت که حداقل ۴۱ نفر زخمی شدند که بیشتر آنها بر اثر استنشاق دود بودند و ۲۶ نفر از آنها در بیمارستان های اطراف تحت مداوا هستند.

آتش نشانان همچنان برای اطفای حریق کشنده کانتینر بنگلادش تلاش می کنند

تیم های امداد و نجات کره جنوبی و آتش نشانان در محل حادثه در دایگو، کره جنوبی، پنج شنبه، 9 ژوئن 2022 کار می کنند. حداقل هفت نفر کشته و ده ها نفر دیگر زخمی شدند پنجشنبه در آتش سوزی که در یک ساختمان اداری در شهر دایگو کره جنوبی گسترش یافت. مقامات آتش نشانی و پلیس محلی گفتند.  (لی مویول/نیوزیس از طریق AP)

تیم های امداد و نجات کره جنوبی و آتش نشانان در محل حادثه در دایگو، کره جنوبی، پنج شنبه، ۹ ژوئن ۲۰۲۲ کار می کنند. حداقل هفت نفر کشته و ده ها نفر دیگر زخمی شدند پنجشنبه در آتش سوزی که در یک ساختمان اداری در شهر دایگو کره جنوبی گسترش یافت. مقامات آتش نشانی و پلیس محلی گفتند. (لی مویول/نیوزیس از طریق AP)
(لی مویول/نیوزیس از طریق AP)

پارک گفت که هیچ فرد دیگری در ساختمان گیر نکرده بود.

جئونگ هیون ووک، یکی از مقامات پلیس شهر دایگو، گفت که تصاویر دوربین های امنیتی مظنون را نشان می دهد که از خانه خود خارج می شود و یک ظرف ظاهری را با دو دست در دست دارد که احتمالاً برای آتش زدن استفاده شده است. جونگ گفت همه قربانیان مرده در یک اتاق پیدا شده اند و پلیس در حال بررسی انگیزه های احتمالی است.

آمریکا و کره جنوبی در بحبوحه تنش های کره شمالی رزمایش جت جنگنده انجام دادند

افسران پلیس صحنه آتش سوزی در دایگو، کره جنوبی، پنجشنبه 9 ژوئن 2022 را کنترل می کنند. در آتش سوزی که از طریق یک ساختمان اداری در شهر دایگو کره جنوبی گسترش یافت، تعدادی کشته و ده ها نفر زخمی شدند. و مقامات پلیس گفتند.  (لی مویول/نیوزیس از طریق AP)

افسران پلیس صحنه آتش سوزی در دایگو، کره جنوبی، پنجشنبه ۹ ژوئن ۲۰۲۲ را کنترل می کنند. در آتش سوزی که از طریق یک ساختمان اداری در شهر دایگو کره جنوبی گسترش یافت، تعدادی کشته و ده ها نفر زخمی شدند. و مقامات پلیس گفتند. (لی مویول/نیوزیس از طریق AP)
(لی مویول/نیوزیس از طریق AP)

رسانه‌های کره جنوبی عکس‌هایی را منتشر کردند که به گفته آن‌ها از شاهدان دریافت شده بود که نشان می‌دهد دود از ساختمان در Beomeo-dong، یک منطقه تجاری ثروتمند در Daegu، که چهارمین شهر بزرگ کره جنوبی و خانه بیش از ۲.۶ میلیون نفر است، بیرون می‌آید.

افسران پلیس و آتش نشانان کره جنوبی در اطراف صحنه آتش سوزی در دایگو، کره جنوبی، پنجشنبه، 9 ژوئن 2022، بررسی می کنند. در آتش سوزی که در ساختمان اداری در دایگو کره جنوبی گسترش یافت، روز پنجشنبه چندین نفر کشته و ده ها نفر دیگر زخمی شدند. مقامات شهر، آتش نشانی و پلیس محلی گفتند.  (پارک س جین/یونهاپ از طریق AP)

افسران پلیس و آتش نشانان کره جنوبی در اطراف صحنه آتش سوزی در دایگو، کره جنوبی، پنجشنبه، ۹ ژوئن ۲۰۲۲، بررسی می کنند. در آتش سوزی که در ساختمان اداری در دایگو کره جنوبی گسترش یافت، روز پنجشنبه چندین نفر کشته و ده ها نفر دیگر زخمی شدند. مقامات شهر، آتش نشانی و پلیس محلی گفتند. (پارک س جین/یونهاپ از طریق AP)
(پارک س جین/یونهاپ از طریق AP)

آتش گرفتن قایق در ایلینویز مارینا و چندین زخمی

عکس‌های دیگر شیشه‌های شکسته را نشان می‌دهند که پارک می‌گوید این شکستگی‌ها ناشی از تلاش‌های نجات است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دائگو محل یکی از بدترین آتش سوزی های تاریخ کره جنوبی در سال ۲۰۰۳ بود که در آن ۱۹۲ نفر پس از آتش زدن یک مرد ۵۶ ساله در قطار مترو جان خود را از دست دادند.