آتش سوزی ناکیا کریک واشنگتن به ۲۰۰۰ جریب رسید. به هزاران نفر از ساکنان دستور تخلیه داده شد


حریق ناکیا کریک در ایالت واشنگتن روز یکشنبه به سرعت به ۲۰۰۰ هکتار افزایش یافت و مقامات را بر آن داشت تا دستور تخلیه فوری بیش از ۲۹۰۰ خانه را صادر کنند.

آتش‌سوزی که ده‌ها هزار نفر از ساکنان شهرستان کلارک را تهدید می‌کند، در ۹ اکتبر در بلوک لارچ جنگل ایالت برن یاکلت آغاز شد. این آتش سوزی در ۱۲ اکتبر در ۱۵۶ هکتار ثبت شد، اما از آن زمان به اندازه آن منفجر شده است.

به گفته آژانس خدمات اضطراری منطقه ای کلارک، آتش سوزی جنگلی که با سوخت باد در یکشنبه شب انجام شد، تنها ۵ درصد مهار شد. آژانس امنیت عمومی در بیانیه ای اعلام کرد که آتش در زمین “بسیار شیب دار” می سوزد.

آتش سوزی نهر ناکیا در 9 اکتبر در بلوک Larch Block State Forest Yacolt Burn آغاز شد.

آتش سوزی نهر ناکیا در ۹ اکتبر در بلوک Larch Block State Forest Yacolt Burn آغاز شد.
(آژانس خدمات اضطراری منطقه ای کلارک)

آژانس خدمات اورژانس منطقه ای کلارک در بیانیه ای نوشت: آتش نشانان در حال آماده سازی خطوط کنترل مستقیم در امتداد جناحین آتش هستند. “رفتار آتش سوزی و خزنده با مشعل مشاهده شده و لکه بینی کوتاه مدت بوده است. پتانسیل رشد آتش همچنان باقی است و خطوط مهار در حال ایجاد است.”

شکایت از آمریکا به دلیل آلودگی پس از ریزش تصادفی بازدارنده آتش در جریان های آب

این آژانس روز یکشنبه از ساکنان خواست: “لطفا درک کنید که این یک وضعیت بسیار پویا است و اگر در نزدیکی این منطقه هستید، باید اقدامات احتیاطی را برای تخلیه انجام دهید.”

آتش نهر ناکیا تنها 5 درصد مهار شده و در حال حاضر در حال سوختن است "زمین فوق العاده شیب دار" در حالی که آتش نشانان تلاش می کنند آن را به طور کامل مهار کنند.

آتش نهر ناکیا تنها ۵ درصد مهار شده است و در حال حاضر در “زمین بسیار شیب دار” در حال سوختن است زیرا آتش نشانان تلاش می کنند تا کاملاً آن را مهار کنند.
(@waDNR_fire از طریق توییتر)

اداره کلانتری شهرستان کلارک در توییتر اعلام کرد که نزدیک به ۳۰۰۰ خانه تحت دستور “اکنون برو” سطح ۳ قرار دارند، در حالی که ۵۰۱۷ خانه تحت دستور “به تنظیم” سطح ۲ هستند. ۲۸۷۶۵ خانه تحت اخطار سطح ۱ هستند و از آنها خواسته شده “آماده باشند”.

مجسمه های نمادین جزیره عید پاک “MOAI” در آتش سوزی به شدت آسیب دیده اند: “قابل جبران است”

مقامات می گویند رقم ۲۰۰۰ جریب تخمینی تقریبی است زیرا میزان دود اندازه گیری دقیق آتش سوزی را دشوار می کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اداره کلانتری شهرستان کلارک تایید کرد که مقامات در تلاش برای به روز رسانی نقشه منطقه آتش سوزی یک شبه هستند، اما اطلاعات جدید احتمالا تا صبح دوشنبه در دسترس نخواهد بود.